SubEthaEdit

SubEthaEdit 3.2.1.2880

Nigdy nie będziesz sam

Zalety

  • Łatwa obsługa
  • Bardzo estetyczny
  • Uniwersalny

Wady

  • Kłopoty z połączeniem poza siecią lokalną
  • Niewiele narzędzi programistycznych

Bardzo dobry
8

SubEthaEdit to wyśmienite narzędzie do grupowej edycji tekstu. Redaguj esej lub zmieniaj kod programu wraz ze znajomymi... w czasie rzeczywistym!

Większość osób pracujących w biurze ma z pewnością dość ciągłego przesyłania sobie dokumentów mailem. SubEthaEdit pozwoli oszczędzić czas dzięki możliwości równoczesnej edycji plików. Wystarczy otworzyć w nim plik i zaprosić do redakcji szefową lub kolegę. Podobnie jak w czacie pojawi się ikonka rozmówcy i za pośrednictwem Internetu będziecie mogli razem edytować ten sam dokument oraz na bieżąco śledzić swoje zmiany. SubEthaEdit jest szczególnie przydatny dla programistów. Dzięki niemu bardziej doświadczeni informatycy mogą łatwo dzielić się wiedzą z początkującymi.

SubEthaEdit zaprojektowany został przez specjalistów od ergonomii, więc, jak łatwo się domyślić, jest niezwykle łatwy w obsłudze. Jego ogromnymi zaletami są automatyczne kolorowanie bloków tekstu zmienionych przez poszczególnych użytkowników oraz bardzo sugestywne ikonki. Estetycznie pokolorowany tekst lub kod można prosto wyeksportować do formatu HTML i umieścić na stronie stronie internetowej.

Niestety SubEthaEdit ma wadę występującą w wielu programach tego typu. A mianowicie miewa on problemy z połączeniem z użytkownikami znajdującymi się poza siecią lokalną. W programie brakuje też bardziej zaawansowanych narzędzi programistycznych.

SubEthaEdit jest aplikacją godną polecenia. Pobranie jej pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu.

Najczęściej pobierane Edytory kodu źródłowego na mac

Więcej
SubEthaEdit

Download

SubEthaEdit 3.2.1.2880

Opinie użytkowników o SubEthaEdit